NASZE MOTTO: OSZĘDZAMY POMAGAMY

Plan pracy SKO w Szkole Podstawowej w Radłowie

Opiekun: Iwona Pochroń – Wierzbicka

Plan pracy SKO w szkole podstawowej

1. Październik miesiącem oszczędzania (gazetka propagująca oszczędzanie, rozdanie uczniom gadżetów sponsorowanych przez bank).

2. Prowadzenie dokumentacji SKO (przyjmowanie wpłat, zakładanie lokat).

3. Współpraca  z Bankiem Spółdzielczym w Radłowie.

4. Ogłoszenie międzyklasowego współzawodnictwa w oszczędzaniu oraz konkurs na najlepiej oszczędzającego ucznia w szkole.

5. Udział w akcjach charytatywnych:

,, Przytul Misia’’ – zbiórka pluszaków dla uczniów niesłyszących i słabosłyszących w Tarnowie.

6. Ogłoszenie międzyklasowego współzawodnictwa w oszczędzaniu oraz konkurs na najlepiej oszczędzającego ucznia w szkole.

7. Konkurs plastyczny „ Pejzaże jesieni’’.

8. Podsumowanie międzyklasowego współzawodnictwa w oszczędzaniu (wręczenie nagród za systematyczne oszczędzanie i konkursie).

AKCJA CHARYTATYWNA „PRZYTUL MISIA”

Uczniowie naszej szkoły dołączyli do zbiórki pluszaków organizowanej przez p. Małgorzatę Piekarską – pracownika Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tarnowie.

Przytulanki małe i duże już trafiły do pomocnika Św. Mikołaja. Członkowie SKO serdecznie dziękują p. wicedyrektor Lucynie Janickiej i uczniom za ,,misiowe wsparcie”.