Zakończenie zajęć edukacyjnych w roku szkolnym 2021/2022

W piątek zakończyliśmy zajęcia edukacyjne w roku szkolnym 2021/2022. Pani Dyrektor Małgorzata Tokarczyk – Kozioł w swym wystąpieniu życzyła wszystkim uczniom niezapomnianych i bezpiecznych wakacji. Podziękowała Nauczycielom, Pracownikom i Rodzicom za współpracę, życząc im udanych urlopów. Na ręce Rady Rodziców popłynęły słowa podziękowania za wsparcie i dotychczasową współpracę, za trud organizowania imprez kulturalnych dla dzieci szkolnych i przedszkolnych. Następnie zostały wręczone nagrody uczniom za bardzo dobre wyniki w nauce oraz za stuprocentową frekwencję. Uczniowie otrzymali również nagrody i upominki za udział w różnych konkursach i pracę w organizacjach szkolnych. Z kolei Pani Dyrektor i Ksiądz Proboszcz otrzymali medale z rąk płk. E. Tyszki za wybitne zasługi dla Związku Żołnierzy Wojska Polskiego.