Pierwszy dzień wiosny

21 marca społeczność szkolna powitała pierwszy dzień wiosny. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów i rodziców szkoła zamieniła się w barwny park pełen kwiatów, ptaków i motyli, zachęcający do korzystania z pikników na trawie. Rada Rodziców ufundowała atrakcyjne nagrody w następujących konkursach: Najładniej udekorowana sala lekcyjna: I miejsce klasa 2b, II miejsce klasa 3a, III miejsce ex aequo klasy 4a i 5b. Przebranie za Panią Wiosnę: Katia Czekańska klasa 3b, przebranie za Pana Wiosnę: Tomasz Sumara klasa 3b. Zamiennik szkolnego plecaka: zwyciężczynią została Kornelia Klich z klasy 8b. Konkurs dla nauczycieli na pomysłowe przebranie wygrała pani Iwona Pochroń – Wierzbicka. Z kolei uczniowie klasy 2b przedstawili swoim koleżankom i kolegom scenkę 'Maszeruje wiosna”. Na zakończenie rozegrano pasjonujący mecz piłki siatkowej pomiędzy uczniami a nauczycielami i rodzicami. Dziękujemy wszystkim za pomysły, kreatywność, wkład pracy, a nade wszystko za poczucie humoru i dystans do siebie.