Dzień języków obcych.

W ubiegły piątek nauczycielki języka angielskiego i niemieckiego zorganizowały w szkole obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych.

W ramach owego święta młodzi miłośnicy innych języków mogli wziąć udział w konkursie językowo-plastycznym. Uczniowie i uczennice wykonali piękne plakaty ilustrujące różnorodność językową naszego świata.

Ponadto, ochotnicy z klas IV – VIII mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, biorąc udział w rozgrywkach w specjalnie przygotowanej sali zadań.

Dzieci z klas młodszych również mogły się przetestować w rozmaitych ćwiczeniach językowych, łącząc w ten sposób przyjemne z pożytecznym.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ochocze uczestnictwo w konkursach i zapraszamy na obchody święta języków świata za rok.