„Ścieżka wartości z książką „Może”- autorstwa Kobiego Yamady”

Niedawno, uczennica klasy 6 A, Daria Szkarłat, odwiedziła klasę 1B w ramach innowacji pedagogicznej „Ścieżka wartości z książką „Może”- autorstwa Kobiego Yamady”.

Daria, uczennica znana w naszej szkole z doskonałych umiejętności tanecznych i akrobatycznych, które rozwija od wielu lat w Shiva Dance Academy, przybliżyła młodszym kolegom i koleżankom swoją pasję oraz osiągnięcia.

Daria, mająca na swoim koncie liczne sukcesy zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej, z ogromnym zaangażowaniem opowiedziała o swojej przygodzie z tańcem i akrobatyką. Jej prezentacja obejmowała pokaz pucharów, medali oraz zdjęć z różnych mistrzostw, w tym z Mistrzostw Europy w Weronie, gdzie wraz z drużyną zajęła 6 miejsce. W tym roku zdobyła również brązowy medal i Wicemistrzostwo Polski w Cheerleadingu Sportowym

Spotkanie rozpoczęło się od fascynującej opowieści Darii o jej codziennych treningach, wyzwaniach oraz radościach, jakie przynosi jej pasja. Przyniosła ze sobą puchary oraz liczne fotografie dokumentujące jej sukcesy, a także elementy stroju, które wzbudziły szczególne zainteresowanie wśród pierwszoklasistów.

Następnie, Daria przeprowadziła lekcję pokazową, podczas której zaprosiła uczniów klasy 1B do wspólnych ćwiczeń. Młodzi uczniowie z entuzjazmem uczestniczyli w zaproponowanych przez nią zadaniach, naśladując ruchy i poznając podstawy akrobatyki oraz cheerleadingu.

Kulminacyjnym punktem wizyty był pokaz umiejętności Darii, który zaparł dech w piersiach młodych widzów. Prezentując złożone układy taneczno-akrobatyczne, pokazała, jak wiele lat pracy, determinacji i pasji prowadzi do osiągnięcia mistrzowskiego poziomu.

Na zakończenie spotkania, Daria poczęstowała wszystkich uczniów słodyczami. Dzieci podziękowały jej za wspaniałą wizytę gromkimi brawami i pełne inspiracji wróciły do swoich zajęć.

Wizyta Darii Szkarłat była nie tylko fascynującym doświadczeniem dla uczniów klasy 1B, ale także doskonałą lekcją na temat wartości takich jak pasja, zaangażowanie i wytrwałość. Spotkanie to z pewnością zostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników i być może zachęci ich do rozwijania własnych talentów.