,,Rodzina to kolebka, to początek wszystkich cnót. W niej wyrasta człowiek”.

24 maja 2024 r. w naszej szkole odbyło się wielkie święto – Akademia z okazji „Dnia Rodziny”, którą przygotowali uczniowie klas pierwszych.

Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną, w której pierwszoklasiści zaprezentowali swoje talenty. W ramach występów recytowali piękne wiersze, śpiewali piosenki, a następnie składali swoim rodzicom najserdeczniejsze życzenia. Kulminacyjnym momentem było wręczenie rodzicom własnoręcznie wykonanych upominków oraz bukietów polnych kwiatów, 💐💐co wywołało wzruszenie i uśmiechy 🥰na twarzach zgromadzonych. Na zakończenie części artystycznej uczniowie zaprezentowali taniec z obręczami, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności.

Po występach artystycznych dzieci i ich rodzice mieli okazję spędzić wspólnie czas, delektując się słodkościami.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Dyrektor Małgorzaty Tokarczyk-Kozioł oraz Pani Wicedyrektor Anny Dziodzio za obecność i miłe słowa wsparcia.

Wszystkim Kochanym Rodzicom� życzymy wielu, wielu lat życia w zdrowiu i pomyślności.💕

Uczniowie klas pierwszych z wychowawczyniami