Trójbój i czwórbój lekkoatletyczny

24 maja 2024 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w półfinale wojewódzkim w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym. Zawody były rozgrywane w czterech kategoriach. Najlepiej spisali się chłopcy z roczników 2011 2012, którzy w czwórboju zajęli 2 miejsce i wywalczyli awans do finału wojewódzkiego w Mszanie Dolnej. Indywidulanie 1. miejsce zajął Szymon Bocoń 🥇, a Kacper Chełmecki był 2. 🥈 na ok. 80 osób startujących. Wśród dziewcząt najlepiej spisała się Daria Szkarłat,👏 która zajęła 6. miejsce.

Reprezentanci szkoły:

trójbój: Antonina Gołas, Elżbieta Marmol, Lena Żmuda, Hanna Mączka, Sonja Czekańska, Franciszek Chełmecki, Marcel Cnota, Arkadiusz Pęcak, Piotr Goraus, Joachim Mosio,

czwórbój: Daria Szkarłat, Lena Dobek, Helena Sygnarowicz, Julia Kuklewicz, Laura Kluza, Adrianna Świerczek, Paweł Białek, Jakub Wybraniec, Michał Łoboda, Filip Karczewski, Szymon Bocoń, Kacper Chełmecki.

Opiekunowie: Barbara Chrzanowska, Rafał Kijak