Audycja muzyczna

21 marca 2024 roku, pierwszego dnia wiosny, naszą szkołę odwiedziła Pani Magdalena Drozd chórzystka, solistka Filharmonii Krakowskiej. Przeprowadziła z uczniami klas 1-3 audycję muzyczną, podczas której dzieci dowiedziały się wielu ciekawych informacji na temat miejsca, którym jest filharmonia, zaznajomiły się z budową swojego narządu głosu, wzięły udział w ćwiczeniach emisji głosu. Dzieci miały okazję usłyszeć dwóch utworów w wykonaniu śpiewaczki: ,,Ave Maria” oraz ,,Mam tę moc”. Uczniowie aktywnie i z zainteresowaniem uczestniczyły w spotkaniu.

Dziękujemy Pani Magdalenie, że odwiedziła naszą szkołę i przeprowadziła ciekawe zajęcia muzyczne.

Dziękujemy również wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania wspaniałego wydarzenia.