Andrzejki 2023 (edukacja wczesnoszkolna)

28 listopada w klasach edukacji wczesnoszkolnej odbyła się niezapomniana zabawa andrzejkowa. Wydarzenie to z pewnością pozostanie w pamięci naszych uczniów na długo, dzięki wspaniałej atmosferze, pięknym strojom oraz różnorodnym atrakcjom.

Zabawa rozpoczęła się od zabaw i tańców w pięknie udekorowanej przez Radę Rodziców sali gimnastycznej. Magiczna atmosfera od razu przeniosła naszych małych uczestników w świat czarów i wróżb.

Maluchy przebrane za czarownice, czarodziejów, wróżki, księżniczki czy postacie z filmów, tworzyły kolorowy korowód, który miał swój udział w licznych konkursach i zabawach.

Konkurs na najpiękniejszy lampion okazał się jednym z najbardziej emocjonujących momentów. Dzieci włożyły mnóstwo wysiłku w przygotowanie swoich lampionów, co sprawiło, że każdy z nich był wyjątkowy. Komisja konkursowa wyłoniła trójkę zwycięzców, którymi okazali się: Maja Barnaś z klasy 1B, Lena Kluza z klasy 2a i Antoni Prosowicz- uczeń klasy 1B. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Podczas imprezy Dzieci nie tylko świetnie się bawiły, ale także delektowały pysznymi przekąskami, co dodatkowo umiliło im andrzejkową zabawę.

Nie można pominąć również konkursów i zabaw oraz salonu wróżb, które były doskonałym pomysłem na integrowanie uczestników imprezy. Gry i konkurencje sprawiły, że maluchy świetnie się bawiły, rozwijając przy tym swoje umiejętności interpersonalne i zdolności zespołowe.

Szczególne podziękowania należą się Radzie Rodziców za zaangażowanie i wspaniałą organizację wydarzenia. Dzięki nim każde dziecko mogło poczuć magię andrzejek, a sala przybrała niezwykłą oprawę.