Tenis stołowy

Dobiegł końca listopadowy maraton w tenisie stołowym. W zawodach gminnych w grze indywidualnej mistrzami gminy zostali Damian Kania w kategorii Igrzyska Dzieci, Mateusz Kania i Karolina Baran w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej 👏.

Do półfinału powiatowego awansowali również Krystian Kania, Antoni Kluza, Anna Babło, Kamila Grabka, Milena Klich, Hubert Padło i Wojciech Czekański. Natomiast z półfinału powiatowego do finału awansował Hubert Padło 🥇.

Jeszcze lepsze wyniki nasi uczniowie osiągnęli w drużynowym tenisie stołowym. Drużyny w składach:

🏓Anna Babło i Daria Szkarłat w Igrzyskach Dzieci,

Damian Kania, Krystian Kania i Antoni Kluza w Igrzyskach Dzieci chłopców,

🏓Karolina Baran i Kamila Grabka w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt,

🏓Mateusz Kania, Maciej Nowak i Hubert Padło w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej chłopców, nie miały sobie równych w etapie gminnym.

Z półfinału powiatowego do finału awansowały 3 nasze drużyny, zajmując drugie miejsca 👏👏

W finale powiatowym w Tuchowie najlepiej spisali się chłopcy Mateusz Kania i Hubert Padło, którzy zajęli 3. miejsce. Na 4. miejscu zakończyli zmagania Damian Kania, Krystian Kania i Antoni Kluza w kategorii Igrzyska Dzieci chłopców oraz Daria Szkarłat i Anna Babło w kategorii Igrzyska Dzieci dziewcząt.