Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

Sprawozdanie z aktywności uczniów klasy 1B w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania

8 listopada 2023 roku uczniowie klasy 1B, z niezwykłym zaangażowaniem, włączyli się w obchody Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Ta inicjatywa nie tylko zintegrowała uczniów, lecz także dostarczyła im wielu wartościowych doświadczeń związanych ze świadomym odżywianiem.

W ramach tego dnia, uczniowie klas trzecich, pod przewodnictwem swoich wychowawczyń: p. Ewy Kumięgi i p. Iwony Wierzbickiej, zaprezentowali wspaniały program artystyczny, który dotyczył zdrowego trybu życia.

Nie możemy zapomnieć o pouczającym wykładzie pana pielęgniarza Damiana Machalskiego. Jego cenne wskazówki i praktyczne rady na temat zdrowego odżywiania, wzbogaciły u dzieci zrozumienie tego, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie poprzez właściwe nawyki żywieniowe. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wypełnili powierzone im zadanie związane z uzupełnieniem piramidy żywieniowej, zadawali pytania i dzielili się swoimi doświadczeniami w tym zakresie.

Pragnę wyrazić szczere podziękowania Rodzicom za ich wsparcie i aktywne zaangażowanie w organizację tego wydarzenia.

D. Sygnarowicz