Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza!

Kim tak naprawdę jest bibliotekarz? Dealerem książek, pracownikiem biura podróży, a może lekarzem wypisującym receptę na marzenia? 8 maja w naszej szkole obchodziliśmy uroczyście Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza!

Uczniowie klasy 3a przygotowali program artystyczny, którym w imieniu wszystkich uczniów pragnęli podziękować Bibliotekarzom za codzienny trud w propagowaniu czytelnictwa. W trakcie tej uroczystości dziękowali Paniom Bibliotekarkom z Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej: p. Katarzynie Baran, p. Magdalenie Kaperze, p. Iwonie Chełmeckiej oraz p. Agnieszce Gawełek z filii MGBP w Wał-Rudzie. Szczególne wyrazy wdzięczności popłynęły w stronę naszych kochanych szkolnych Bibliotekarzy: p. Małgorzaty Wójcik, p. Barbary Fudalej i p. Pawła Jachimka.

Uczniowie wręczyli honorowym gościom podziękowania i róże.