„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Turnieju piłki nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

20 kwietnia 2023 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w turnieju piłki nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy w trzech kategoriach wiekowych U8, U10 i U12. Dobrze zaprezentowała się grupa pierwszoklasistów, która wygrała dwa mecze. Najlepszym osiągnięciem mogą się pochwalić najstarsi chłopcy (wzmocnieni uczniem z SP Zdrochec), którzy zajęli drugie miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali: Marcel Cnota, Jakub Piekarz, Franciszek Chełmecki, Filip Smoleń, Mikołaj Smoleń, Kacper Łoś, Piotr Pięta, Szymon Karwowski, Kamil Broński, Piotr Goraus, Arkadiusz Pęcak, Mateusz Partyka, Artur Amirian, Kacper Chełmecki, Mikołaj Pławecki, Damian Kania, Krystian Kania, Szymon Bocoń, Paweł Białek, Michał Łoboda, Antoni Kluz