Marzec – Sprawozdanie Laboratoria Przyszłości

Zanim Joachim i Elżbieta rozpoczęli fotorelacje z Konkursu Master of English z wykorzystaniem sprzętu Laboratoria Przyszłości, Joachim jako lokalny „patriota” zdążył zareklamować krajowy produkt w nietypowych miejscach.

Później zaczęła się normalna sesja zdjęciowa.

——————————————————————————————————————-

Fotografią i fotomontażem również zafascynowali się Andrzej i Mateusz którzy wprost ze studia fotograficznego przenieśli się na gospodarstwo. Dla Andrzeja praca w „polu” to pasja.

——————————————————————————————————————-

20 marca 2023 roku w ramach projektu ,,Laboratoria Przyszłości” uczniowie klasy 3b pod kierunkiem pani Danuty Grabskiej po raz pierwszy przetestowali gogle VR. Dzięki nim mieli możliwość zwiedzania wirtualnej rzeczywistości. Uczniowie mogli przenieść się w odległe miejsca na świecie, poznać wspaniałe atrakcje turystyczne oraz przyrodnicze. Lekcja ta zachwyciła uczniów i z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia. Bardzo się cieszymy, że w naszej szkole uczniowie mają możliwość korzystania z nowoczesnych technologii.