MASTERS OF ENGLISH 2023

W kolejnej odsłonie zmagań o tytuł Mistrza Języka Angielskiego w Gminie Radłów zwycięzcami okazali się:

W kategorii klas ósmych Lena Markiewicz – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Radłowskiej

W kategorii klas siódmych Nikodem Jurek – Zespół Szkół w Radłowie

W kategorii klas szóstych Maksymilian Żak – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Radłowskiej

10 marca 2023 r. uczniowie szkół podstawowych z Niwki, Radłowa, Woli Radłowskiej, Zabawy, Biskupic Radłowskich, Przybysławic i Zdrochca walczyli już po raz trzeci o zaszczytny tytuł mistrza Języka angielskiego w Gminnym Konkursie „Master of English”. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykazać się umiejętnością czytania ze zrozumieniem, znajomością słownictwa i zagadnień gramatycznych oraz funkcji językowych. Zaciętej rywalizacji „patronował” sam Król Karol III, a po wyczerpującej pracy nad testami konkursowymi uczniowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z gadżetami brytyjskimi.
Fotografia: Elżbieta i Joachim z pracowni Laboratoria przyszłości

Serdecznie gratulujemy sukcesu Nowym Mistrzom i zapraszamy wszystkich entuzjastów języka angielskiego za rok 👏!

Joanna Małek i Marta Maślak