„Laboratoria Przyszłości” – luty sprawozdanie  #laboratoriaprzyszlosci

Przez ferie zimowe miesiąc luty był jeszcze krótszy ale sprzęt z programu Laboratoria przyszłości był często wykorzystywany. Studio fotograficzne poznało kolejną z zasad kadrowania jaka jest obramowanie.

Zw względu ze obramowań w plenerze jest niewiele zabraliśmy ze sobą jedną „ramkę”. Poniżej tego efekty.


Okulary ClassVR na lekcji chemii – to kolejne zadanie z Laboratoria przyszłości

Na lekcjach chemii w klasach siódmych wykorzystane zostały okulary ClassVR zakupione w ramach projektu „Laboratoria przyszłości”. Dzięki technologii wirtualnej rzeczywistości, uczniowie utrwalili przyswojoną wiedzę, obserwując budowę atomów w trójwymiarze. Zajęcia dostarczyły uczniom wielu niezapomnianych wrażeń i pozwoliły zobaczyć trójwymiarowe obiekty i złożone struktury. To wszystko przenosi lekcje w zupełnie inny wymiar. Z pewnością okulary ClassVR będą wykorzystywane nie tylko na lekcjach chemii, ale także na innych zajęciach.