Kwiaty dla Babci, całusy dla Dziadka

27 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez uczniów klas drugich wraz zwychowawczyniami. To ważne nie tylko dla wnucząt, ale również dla kochanych Dziadków.

Pani dyrektor Małgorzata Tokarczyk-Kozioł powitała dostojnych gości i złożyła im życzenia. Do życzeń w imieniu wychowawczyń oraz wnucząt dołączyła pani Ewa Kumięga, która poprowadziła akademię.

Uczniowie zaprezentowali program artystyczny składający się z wierszy, piosenek, pokazu tanecznego oraz inscenizacji wiersza „O dwunastu braciach”. Na koniec programu kilkoro uczniów pochwaliło się umiejętnościami gry na instrumentach. Zabrzmiały kolędy, pastorałka oraz tradycyjne sto lat, po czym wnuczęta wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki.

Słowa podziękowania kierujemy do Rodziców za zaangażowanie i

zorganizowanie poczęstunku. ❤️

Ewa Kumiega, Iwona Pochroń-Wierzbicka