„Laboratoria Przyszłości” – styczeń sprawozdanie  #laboratoriaprzyszlosci

Styczeń obfitował pracowitością. Podsumowanie I półrocza uwieczniliśmy na kartach kalendarza komponując je z naszych zdjęć z naszych działań. Później obowiązkowa sesja zdjęciowa a korzystając z studia fotograficznego #Laboratoria Przyszłości mogliśmy (AREK) je zaprezentować w różnych krańcach świata 🙂
Również dziecięca ciekawość została zaspokajana i nagradzana w warsztatach politechnicznych na bazie sprzętu #Laboratoria Przyszłości. EMITER, BAZA, KOLEKTOR – to nie magiczne zaklęcia lecz podstawowa wiedza o tranzystorach. Na początku BHP i zabieramy się do rozmontowania (trwale uszkodzonej) jednostki komputerowej by później wymontować z niej podzespoły.

Semestralne zmagania kończymy poglądowym „filmikiem”

—————————————————————————————————————–

——————————————————————————————————————–

KARTY Z KALENDARZA