KOLĘDA MISYJNA 2023

W tym roku kolędowania nasze serca były bardzo blisko dzieci i misjonarzy z Papui i Nowej Gwinei. Ten odległy skrawek ziemi rozsiany na Oceanie Spokojnym jest bardzo młodym Kościołem, borykającym się z wieloma problemami. Pokazuje nam on jednak, że żadne trudności nie odrywają od Miłości Chrystusa. Każdego roku przybywa tam nowych ochrzczonych, pracuje tam także najwięcej polskich misjonarzy w całej Oceanii, a także czterej biskupi z naszej ojczyzny.

06.01.2023 roku również klasa 3 B brała udział w Kolędzie Misyjnej. Dziękujemy za zaangażowanie dzieciom oraz ich rodzicom, którzy pomogli przygotować stroje kolędnicze oraz wspólnie z nami kolędowali. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Szczęść Boże!