Wycieczka do Kopalni Soli w Bochni

9 grudnia uczniowie klas drugich wraz z opiekunami udali się do Kopalni Soli w Bochni. Zjazd do kopalni, podróż kolejką, liczne zakamarki, eksponaty, a także wirtualna podróż w czasie zrobiły na uczestnikach ogromne wrażenie. Nie udało się spotkać legendarnego Franka Zagródki – bocheńskiego górnika ani zjawy Anny, jego siostry. Za to podczas wędrowania po ,,podziemnym mieście’’ kopalni dzieci spotkały Św. Mikołaja odzianego w dostojny ornat biskupi. Otrzymały drobny upominek oraz dowiedziały się, że największym prezentem, którym można obdarować człowieka jest czas, jaki się mu poświęca! To podziemne miejsce, spotkanie ze Św. Mikołajem i historia kopalni opowiedziana w ciekawy sposób przez p. Jadwigę zachwyciły wszystkich.