SZKOLNE KOŁO PTTK

5.12.2022 roku obchodziliśmy uroczystość 20 – lecia istnienia szkolnego koła PTTK. Podczas tych wielu lat na szlaki wyruszało liczne grono uczniów naszej szkoły, zwiedzaliśmy piękne zakątki

Małopolski i nie tylko. W trakcie jubileuszowego spotkania poprzez piosenki, wiersze i pokaz żonglerki piłką propagowano aktywny wypoczynek. W zajęciach praktycznych pokazano, co należy zabrać ze sobą na spacer, wycieczkę czy biwak. Młodzież przygotowała również pokaz multimedialny „20 lat Szkolnego Koła PTTK” ze zdjęciami z naszych wycieczek, złazów i rajdów.

Program artystyczny przygotowali Mirosław Patulski i Piotr Malec. Na koniec chórek szkolny zaśpiewał piosenkę, która ukazuje działalność szkolnego koła: „Bo ja mam tylko jeden świat: słońce, góry, pola, wiatr. I nic mnie więcej nie obchodzi, bom turystą się urodził”.