Wizyta w Gminnej Bibliotece Publicznej w Radłowie

30 listopada uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami odwiedzili Bibliotekę Publiczną w Radłowie.

Dzieci zapoznały się z funkcjonowaniem biblioteki. Była to dla uczniów pierwsza lekcja biblioteczna wśród tylu książek. Na przedświątecznym spotkaniu panie bibliotekarki rozmawiały z dziećmi na temat tradycji bożonarodzeniowych oraz zachęcały do czytania książek. Dzieci miały możliwość obejrzenia różnorodnych książek. Spotkanie w bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania. Panie M. Kapera i B. Marcinkowska przeczytały dzieciom piękne baśnie wprowadzające w tematykę świąteczną 📖. Wszyscy uczestnicy spotkania zostali obdarowani pamiątkowymi upominkami. Pierwszaki wyszły z biblioteki z uśmiechami na twarzy 😀, ale przede wszystkim z obietnicą, że wrócą, aby korzystać z bogatej oferty dla dzieci.