„Laboratoria Przyszłości” – listopad sprawozdanie  #laboratoriaprzyszlosci

  1. Jesienny plener. Aż prosi się fotografować, szczególnie że niedaleko szkoły mamy przepiękny park. Dzieci z pracowni Laboratoria Przyszłości postanowiły uwiecznić piękno naszej okolicy przyozdobione kolorami jesieni. Poznając warsztat fotograficzny poznawali również siebie.

2. 104 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości, społeczność lokalna i szkolna uczciła w wyjątkowy sposób te wydarzenia. Odsłonięcie muralu „Radłowskie Termopile” oraz spektakl „Przysięgę wypełnili” było wspaniałą okazją do czynnego włączenia się pracowni Laboratoria Przyszłości w te działania. Studio fotograficzne (statywy, tła fotograficzne) sprzęt audio ( mikrofony, mikroporty) oraz sprzęt fotograficzny pozwoliły uwiecznić te wydarzenia. Szczególne podziękowania należą się uczniowi Joachimowi Mosio który brał udział w spektaklu, obsługiwał Konspiracyjną Drukarnie oraz do samego końca dokumentował aparatem imprezę która skończyła się smacznym poczęstunkiem.