„Laboratoria Przyszłości” – październik sprawozdanie  #laboratoriaprzyszlosci

  1. Dzieci w pracowni Laboratoria Przyszłości poznawały formy i zasady kompozycji takie jak zasada złotego podziału, obramowanie, symbolika, linie prowadzące, równowaga i symetria. Dzieci tworzyły fotorelacje zarówno w plenerze jak i w szkole. Ich wprawne oko dostrzegło budującą się nową halę sportową na terenie szkoły o nietuzinkowej konstrukcji która postanowili uwiecznić.

2. Również w ramach akcji Maraton RKO organizowanego w ramach Światowej Dnia Przywracania Czynności Serca dzieci z pracowni Laboratoria Przyszłości tworzyli fotorelacje z przebiegu akcji ale również brali w niej czynny udział podnosząc swoje kwalifikacje.

3. Wirtualna rzeczywistość to nowe pojęcie, zjawisko i nowe doświadczenie. Dzięki goglom VR ClassVR dzieci naszej szkoły mogły przenieść się w czasie. Pospacerować po pomieszczeniach NASA jak i wylądować na Księżycu. Po długiej podróży odpocząć w księżycowym pyle i obserwować zjawiska pozaziemskie.