DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA

DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA🥗🥦🍓🍎🍇

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dlatego podobnie jak w ubiegłych latach 8 listopada uczniowie naszej szkoły przystąpili do ogólnopolskiej akcji ,,Dzień Zdrowego Śniadania”. W związku z tym poznali zasady zdrowego odżywiania oraz kulturalnego zachowania się przy stole. Dzieci z entuzjazmem uczestniczyły w podjętej akcji. Niesamowicie zaangażowali się w nią również rodzice. To właśnie oni pomogli dzieciom przygotować produkty potrzebne do zrobienia zdrowego śniadania. Dzieci potrafiły dzielić się produktami, działać wspólnie i zgodnie. Było wesoło, smacznie i sympatycznie. Takie śniadanie było dla nich prawdziwą frajdą. Na twarzach promieniował uśmiech i zachwyt. Była to niezapomniana przygoda edukacyjna na temat zdrowego odżywiania.