Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej

18 i 19 października reprezentacje naszej szkoły w piłce halowej w kategorii Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej wzięły udział w gminnych zawodach w piłce halowej dziewcząt i chłopców, które odbyły się w Woli Radłowskiej. Dziewczęta z klas VII-VIII zajęły 2 miejsce, natomiast chłopcy zarówno w kategorii młodszej jak i starszej, odnieśli zwycięstwo i awansowali do etapu powiatowego.

Naszą szkołę reprezentowali:

Chłopcy klasy IV-VI: Szymon Bocoń, Krystian Kania, Maciej Bieryt, Hubert Padło, Paweł Białek, Michał Łoboda.

Dziewczęta klasy VII-VIII: Oliwia Kurtyka, Roksana Trzcina, Milena Klich, Zuzanna Smolik, Karolina Cegielska, Karolina Guglielmi, Natalia Więcek, Dominika Tyrcha.

Chłopcy klasy VII-VIII: Hubert Ogar, Patryk Ligęza, Karol Nowak, Igor Gajdur, Karol Kaczor, Szymon Ryglicki, Karol Hajdas, Karol Ligęza, Krystian Kucemba.