Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2022 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od podziękowań i życzeń, które skierowali do zebranych nauczycieli i pracowników szkoły przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.

Przedstawienie przygotowali uczniowie klas trzecich pod kierunkiem pani Danuty Sygnarowicz. Wspaniałym dopełnieniem programu artystycznego były piosenki w wykonaniu szkolnego chóru, który prowadzi Pan Mirosław Patulski.

Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Po akademii głos zabrała Pani Dyrektor Małgorzata Tokarczyk-Kozioł, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w dalszej pracy. Następnie wręczyła Nagrody Dyrektora.

Wśród nagrodzonych pracowników szkoły byli: Stanisław Brożek, Izabela Dzik, Elżbieta Hady, Halina Jasek, Marzena Kurtyka, Barbara Pikul, Magdalena Polak, Irena Rosa, Teresa Żakowska, Barbara Fudalej, Ewa Gibała, Joanna Małek, Bernadeta Oleksy, Mirosław Patulski, Renata Pochroń, Iwona Pochroń-Wierzbicka, Urszula Sroka, Urszula Szczupał i Teresa Urbanek.

Gratulacje!

Wspaniałym uwieńczeniem uroczystości był występ naszego szkolnego zespołu regionalnego ,,Mali Radłowianie”, który ma pod swoją opieką Pani Urszula Szczupał.