Konkursu Poetycko-Plastycznego „Bł. Karolino – wręczenie nagród

Przy zabawskim sanktuarium 2 czerwca odbyło się wręczenie nagród laureatom tegorocznej edycji Konkursu Poetycko-Plastycznego „Bł. Karolino, świeć nam przykładem”. Gratulacje laureatom składali m.in. Barbara Nowak – małopolski kurator oświaty i bp Stanisław Salaterski. 

Pragniemy serdecznie pogratulować naszym uczniom, których prace plastyczne i literackie zostały dostrzeżone i nagrodzone przez Komisję Konkursową. Emilia Kozioł, uczennica klasy 2a otrzymała wyróżnienie w kategorii place plastyczne. Wiersz Emilii Kapery, naszej ósmoklasistki, został dostrzeżony wśród setek innych utworów literackich- wyróżnienie. Natomiast Mikołaj Sygnarowicz za wiersz ,,Ratuj” został uhonorowany tytułem Laureata Konkursu i zdobył I miejsce.

W uroczystej gali wręczenia nagród uczniom towarzyszyli: nasza Pani Dyrektor Małgorzata Tokarczyk – Kozioł i ks. Proboszcz Andrzej Krajewski.

Serdecznie gratulujemy!