Piknik sportowo – integracyjny

21 czerwca 2022 r. z okazji pikniku sportowo – integracyjnego, zorganizowanego przez Zespół Szkół w Zabawie, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegach przełajowych. Biegi odbywały się z podziałem na kategorie wiekowe. Naszą szkołę reprezentowali: Daria Szkarłat, Karolina Gawełek, Filip Karczewski, Szymon Bocoń, Julia Czuj, Bartłomiej Padło, Daria Kocik, Roksana Trzcina, Damian Merchut, Karol Hajdas, Igor Gajdur, Karol Nowak, Karol Patuła, Kinga Jabłoniec, Dominika Tyrcha, Kacper Ciężadło, Gabriela Jurczak, Julia Brońska.  Zdobyliśmy 11 medali; w tym 6 złotych (Daria Szkarłat, Szymon Bocoń, Julia Czuj, Bartłomiej Padło, Dominika Tyrcha, Karol Nowak), 2 srebrne (Igor Gajdar, Karol Patuła) i 3 brązowe (Filip Karczewski, Roksana Trzcina, Julia Brońska).