Druga edycja Konkursu Tańca Nowoczesnego dla dziewcząt

To już druga edycja Konkursu Tańca Nowoczesnego dla dziewcząt,  zorganizowanego przez Szkolny Klub Wolontariatu. Konkurs odbył się 03.06.2022 r. w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3; 4-6; 7-8. Do występu zgłosiły się Elżbieta Marmol 2a, Wiktoria Mróz 2b, Helenka Sygnarowicz 3b, Karolina Gawełek 4a, Zuzanna Smolik 7a, Natalia Więcek 7b, Kornelia Klich 8b. Uczestniczki samodzielnie opracowały układy taneczne do ulubionej muzyki i dobrały adekwatne stroje. Uczniowskie Jury w składzie: Gabriela Jurczak, Zuzanna Patulska, Karolina Cegielska, Adela Kołodziejczyk, Stanisław Kuczek i Jakub Nalepa nagrodziło wszystkie dziewczynki medalami, a puchar przyznało duetowi: Kornelia Klich 8b i Natalia Więcek 7b. Zabawę gładko poprowadziła Amelia Klich, natomiast stół mikserski profesjonalnie obsłużyli Kacper Ciężadło, Jakub Moskal i Anna Chmura. Publiczność każdy występ nagrodziła gromkimi brawami. Idea Konkursu Tańca Nowoczesnego przypadła zgromadzonym do gustu, w związku z czym postanawiamy wpisać ją na stałe w działania Szkolnego Klubu Wolontariatu. Wszystkim występującym gratulujemy, a chętnych i zainteresowanych zapraszamy za rok.