O czym marzą dzieci? – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Uczestnicy II edycji Konkursu Plastycznego pod hasłem „Marzę o…”, zorganizowanego przez Zespół Szkół w Radłowie pięknie zilustrowali swoje marzenia. Pomysłowe prace dzieci wykonane rozmaitymi technikami pod okiem ich opiekunów zachwycają oryginalnością, emanują optymizmem i zachęcają, by marzyć. Dziecięce pragnienia przelane na papier niech będą inspiracją dla nas wszystkich – w sferze marzeń nie istnieją ograniczenia!
Gratulujemy uczestnikom i ich opiekunom. Dziękujemy Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Tarnowie za objęcie konkursu honorowym patronatem i wyłonienie następujących zwycięzców:

I miejsce: : PAULINA KLIMEK , SOSW Wierzchosławice – Dwudniaki

II miejsce: ANDRIJ PIKUL, Zespół Szkół w Radłowie

III miejsce: JULIA KMIECIK, SOSW Wierzchosławice – Dwudniaki

Wyróżnienia zdobyli:

PIOTR JAŚKIEWICZ, SOSW Wierzchosławice – Dwudniaki

EMIL ZIEJKA, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Biskupicach Radłowskich

MICHAŁ SITKO, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przybysławicach

W kategorii ‘Przedszkolaki’:

I miejsce: HUBERT PTAŚNIK, Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

Wyróżnienia zdobyli:

MARCEL JERZAK, Publiczne Przedszkole w Zabawie

MATEUSZ PATULSKI, Publiczne Przedszkole w Radłowie

LILIANA STROJNA, Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

BARTŁOMIEJ SERWIŃSKI, Publiczne Przedszkole w Zespole Szkół w Radłowie

Zapraszamy po odbiór nagród i pamiątkowych dyplomów do sekretariatu Zespołu Szkół w Radłowie, od dnia 1 czerwca 2022 r. do końca bieżącego roku szkolnego. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom.

Dzieciaki marzcie! Przelejcie swoje marzenia na papier i prześlijcie je do nas za rok. Serdecznie zapraszamy !