Grudzień 17 2017 11:07:12
Szkoła
Nasi patroni
Przedszkole
Misja szkoły
Certyfikaty
Nauczyciele
Rada Rodziców
Samorządy Uczniowskie
Szkolny Regulamin Oceniania
Hymn szkoły podstawowej
Absolwenci Gimnazjum
Statut
Podręczniki
Pedagog Szkolny
Psycholog
Logopeda
Biblioteka
Świetlica
Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej
Konkursy i osiągnięcia gimnazjalistów
Uroczystości i imprezy szkolne
Rozkład przerw
Plan lekcji
Galeria zdjęć
Rekrutacja
Dni wolne od zajęć dydaktycznych
Zebrania i konsultacje dla rodziców
Stołówka
Organizacje szkolne
Chórek szkolny
Gazetka szkolna Spinacz
Harcerstwo
Koło teatralne
Klub Historyczny im. Armii Krajowej
Klub Europejski
Klub Socratesa
Klub Młodych Pasjonatów Książki
Orkiestra
ORLIK
Radiowęzeł
S.U. Gimnazjum
SKO
Szkolne koło Caritas
Szkolne koło Caritas-szkoła podstawowa
Szkolne koło PCK
Szkolne koło PTTK
Zajęcia na pływalni
Zajęcia sportowe
Zajęcia sportowe-szkoła podstawowa
Zespół Ludowy
Zajęcia dziewiarskie
Sukcesy i osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych.

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014 KONKURSY I OSIĄGNIĘCIA 

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.

- Małopolski Konkurs Przyrodniczy- etap szkolny – do rejonu zakwalifikowała się Angelika Wcisło kl. VIb,

- Małopolski Konkurs Humanistyczny – etap szkolny – do rejonu zakwalifikowały się : Oliwia Dąbrowska kl. Vb, Joanna Ruman kl. Vb.

- Małopolski Konkurs Matematyczny – Angelika Wcisło – udział w etapie rejonowym

- Konkurs informatyczny Baltic – etap domowy i szkolny.

 

Inne konkursy

1.                  Powiatowy Konkurs Historyczny „Polska królów elekcyjnych” – II miejsce Jakub Trela

2.                  Gminny Konkurs historyczny „Działania wojenne w latach 1914-1915 i w 1939 r. na terenie Przedgórz” – etap finałowy: Jakub Trela, Dominik Radamski, Wiktor Krupa, Natalia Kołpa

3.                  Gminny Konkurs Fotograficzny „Ziemia radłowska w oczach dziecka” – Natalia Chmura – III miejsce, Adrian Kowal – III miejsce, Wioktor Krupa i Jakub Trela – wyróżnienie.

4.                  Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas II-III – Laura Gębarowska, Jakub Cichoński, Jakub Kluska

5.                  Konkurs matematyczny – „Kangur” i „Pangea”

6.                  Konkurs „Spelling Competition” – etap szkolny

7.                  Knkurs „Ready, Steody, Go” – finał Angelika Wcisło, Ewelina Palimąka

8.                  Konkurs szkolny „Spelling Master” – 11 uczestników

9.                  SKO – Konkursy: „Dziś oszczędzam w SKO jutro w BD”, „Waluta świata”, Scenariusz propagujący oszczędzanie, Wiersze i rymowanki o SKO, Konkurs o oszczędzaniu – klasowy i indywidualny.

10.              Akcaja „Poranek z SKO kl. I-III” – propagowanie idei oszczędzania.

11.              IX Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji J. Barana w Borzęcinie.

12.              Międzygminny Konkurs Recytatorski „Poezja jest spowiedzią duszy” – I miejsce Daria Żurowska

13.              Ogólnopolski Konkurs Poetycko – Plastyczny „Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem” – II miejsce Norbert Kucmierz, wyróżnienie – Anna Zych.

14.              Laureaci ogólnopolskiego projektu „Kulthurra”

15.              Udział w projekcie organizowanym przez KO w Krakowie – „Małopolska moje miejsce na ziemi, moja małą ojczyzna”

16.              Wyróżnienie w Małopolskim Przeglądzie Form Teatralnych „Teatralne Lustra”

17.              Szkolny konkurs fotograficzny w ramach projektu „Przyroda w kadrze zamknięta”


Osiągnięcia
w sporcie

Dyscyplina

Etap

Zajęte miejsce

uczestnicy

Mini piłka siatkowa dziewcząt

Gminny

I

Grabka W, Pojasek P., Kubiś K,. Cnota K., Sawicka K., Hajdas W., Ruman J., Moździerz A., Wcisło A., Opocka W.

Mini piłka koszykowa dziewcząt

Gminny

II

Grabka W, Pojasek P., Kubiś K,. Cnota K, Wcisło A., Opocka W.

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

Powiatowy

XIII

Grabka W, Pojasek P., Hajdas W., Śledź I., Kołpa N., Lechowicz P., Witek K., Soboń K., Kiełbasa G.

Mini piłka siatkowa chłopców

Gminny

II

Postawa D., Hołda K., Więcek M., Krupa W., Nowak P.

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

Gminny

Powiatowy

 

Postawa D., Jonak K., Jurek M., Sikoń D.,

Mini piłka nożna

Gminny

Powiatowy

I

III

Jurek M., Postawa D., Więcek M., Wierzbicki B., Hołda K., Łącki K., Łoboda D., Hajduk P.

 

 

Adres
Zespół Szkół w Radłowie
ul. Szkolna 1
33-130 Radłów

Gimnazjum
tel. 14 6782797
gimnazjum.radlow@op.pl

Szkoła Podstawowa
tel. 146782060
spradlow@op.pl

Przedszkole
tel. 146782242
przedszkoleradlow@onet.pl
Projekty realizowane w szkole
Wymiana międzynarodowa
Szkoła promująca zdrowie
Edukacja regionalna
Śladami przeszłości
Trzymaj formę
Mieć wyobraźnię miłosierdzia
Małopolska moje miejsce na ziemi
Zachować dla przyszłych pokoleń
Etnolog-Zaloguj się na Ludowo
Radłów - cztery pory roku
DiAMEnT
Pierwsze Uczniowskie Doświadczenia
EkoSport z Radłowa
Mleko z klasą
Owoce w szkole
Jeżdżę z głową
Potrafię Więcej
Z ekologią na Ty
Odblaskowa szkoła
Fauna Radłowa
Już pływam
Kulthurra
National Geographic - Odkrywca
Szkoła w Ruchu
Gwiazdka dla Afryki
Lepsza Szkoła
Małopolska moje miejsce na ziemi SP
Nie pal przy mnie
No promil-no problem
Czytam bo lubię
Tydzień dobrego chleba
Śniadanie daje moc
Wszystkie kolory świata
Młody Obywatel
Listy do Ziemi
Na gruzach wspomnień
Cztery pory roku
Mały Mistrz
Planeta Energii
Książki naszych marzeń
Szafranowe dzieci
Sztuka w terenie
Marzycielska poczta
Pokochaj ciszę
Muzyczna audycja
Zdyscyplinowana klasa
Zajęcia z robotyki
Losowa Fotka


Święto Patrona
Wygenerowano w sekund: 0.05 2,801,005 unikalne wizyty