Październik 19 2017 07:21:58
Szkoła
Nasi patroni
Przedszkole
Misja szkoły
Certyfikaty
Nauczyciele
Rada Rodziców
Samorządy Uczniowskie
Szkolny Regulamin Oceniania
Hymn szkoły podstawowej
Absolwenci Gimnazjum
Statut
Podręczniki
Pedagog Szkolny
Psycholog
Logopeda
Biblioteka
Świetlica
Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej
Konkursy i osiągnięcia gimnazjalistów
Uroczystości i imprezy szkolne
Rozkład przerw
Plan lekcji
Galeria zdjęć
Rekrutacja
Dni wolne od zajęć dydaktycznych
Zebrania i konsultacje dla rodziców
Organizacje szkolne
Chórek szkolny
Gazetka szkolna Spinacz
Harcerstwo
Koło teatralne
Klub Historyczny im. Armii Krajowej
Klub Europejski
Klub Socratesa
Klub Młodych Pasjonatów Książki
Orkiestra
ORLIK
Radiowęzeł
S.U. Gimnazjum
SKO
Szkolne koło Caritas
Szkolne koło Caritas-szkoła podstawowa
Szkolne koło PCK
Szkolne koło PTTK
Zajęcia na pływalni
Zajęcia sportowe
Zajęcia sportowe-szkoła podstawowa
Zespół Ludowy
Zajęcia dziewiarskie
konkursy i osiągnięcia

SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA GIMNAZJALISTÓW


Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla Gimnazjalistów
• Szymon Filarski – finalista – 2008/2009 r.
Małopolski Konkurs Matematyczny dla Gimnazjalistów
• Konrad Winiarski – finalista – 2002/2003 r.
• Konrad Winiarski – laureat – 2004/2005 r.
• Krzysztof Romanowski – laureat – 2005/2006 r.
• Marcin Kasza – finalista – 2007/2008 r.
• Szymon Filarski – laureat – 2008/2009 r.
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
• Patrycja Tomaszewska – finalistka – 2003/2004 r.
• Szymon Skrabanek – laureat – 2004/2005 r.
Małopolski Konkurs Biologiczny dla Gimnazjalistów
• Tomasz Kaczówka – laureat – 2003/2004 r.
• Ewa Dzik – finalistka – 2003/2004 r.
• Agata Kucharska – finalistka – 2004/2005 r.
Małopolski Konkurs Chemiczny dla Gimnazjalistów
• Konrad Winiarski – finalista – 2004/2005 r.
• Krzysztof Romanowski – finalista – 2005/2006 r.
• Szymon Filarski – finalista – 2008/2009 r.
Małopolski Konkurs Informatyczny dla Gimnazjalistów
• Szymon Filarski – laureat – 2007/2008 r.
• Szymon Filarski – finalista – 2008/2009 r.
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1904 – 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”
• Kamil Kurzawski, Anna Kusior, Aneta Marcinkowska – finaliści – 2002/2003 r.
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1922 – 1945. Od Traktatu Ryskiego do Układu Poczdamskiego”
• Kinga Gubernat, Damian Kurzawski, Klaudia Wojtyto – finaliści – 2003/2004 r.
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 – 1514. Od Cedyni do Orszy”
• Anna Plebanek, Krzysztof Romanowski, Barbara Tobiasz – finaliści – 2004/2005 r.
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach
1531 – 1863. Od Obertyna do Wiednia”
• Dominika Bogdanowicz, Magdalena Pochroń, Mateusz Rosa – finaliści - 2005/2006 r.


NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

I miejsce w biegu rozstawnym 4x100m na Mistrzostwach Makroregionu dla Roberta Curyłły – Mielec 2000 r.
I miejsce w Finale Mistrzostw Powiatu Tarnowskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt – Tarnów 2000 r.
I miejsce w Półfinale Powiatowych Mistrzostw Szkół Gimnazjalnych w Piłce Koszykowej Dziewcząt – Wojnicz 2000 r.
I miejsce w biegu na 100 m na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży dla Roberta Curyłły – Golęcin 2001 r.
I miejsce w skoku w dal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży dla Roberta Curyłły – Golęcin 2001 r.
II miejsce w Finale Powiatowym Piłki Koszykowej Chłopców – Lisia Góra 2001 r.
III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Chłopców – Wojnicz 2001 r.
I miejsce w Półfinale Piłki Koszykowej Chłopców – Olszyny 2002 r.
I miejsce w Finale Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców – Tarnów 2002 r.
III miejsce w Finale Powiatowych Mistrzostw Szkół Gimnazjalnych w Piłce Ręcznej – Tarnów 2002 r.
I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej Chłopców – Wojnicz 2003 r.
I miejsce w Półfinale Powiatowym Gimnazjady Młodzieży w Indywidualnym Tenisie Stołowym dla Justyny Babicz – Wojnicz 2003 r.
II miejsce w Półfinale Drużynowym Powiatu Tarnowskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt – Wola Radłowska 2003 r.
II miejsce w Mistrzostwach Małopolski w Strzelaniu LOK dla Ewy Widlińskiej – Kraków 2003 r.
I miejsce w Międzywojewódzkich Zawodach Strzeleckich o Puchar Niepodległości dla Natalii Grucy, Joanny Hreśki, Ewy Widlińskiej – Kraków 2003 r.
I miejsce w Mistrzostwach Małopolski LOK w strzelaniu z broni pneumatycznej dla Joanny Hreśki – Kraków 2003 r.
II miejsce w Półfinale Powiatowym Piłki Siatkowej – Niedomice 2004 r.
I miejsce w Mistrzostwach Małopolski LOK w strzelaniu z broni pneumatycznej dla Joanny Hreśki – Kraków 2004 r.
I miejsce w Półfinale Piłki Koszykowej Chłopców – Wojnicz 2006 r.
I miejsce w etapie rejonowym Coca-Cola Cup chłopców – Dąbrowa Tarnowska 2006 r.
III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Małopolski w Szachach Szybkich dla Dariusza Jackowskiego – Szczurowa 2007 r.
I miejsce w Finale Powiatu w Piłce Halowej Chłopców – Pleśna 2008 r.



NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

▪ Powiatowy Przegląd Programów Artystycznych „A gdy wolności przyszedł czas…” –
I miejsce – Radłów 2002 r.
▪ Powiatowy Przegląd Programów Artystycznych „A gdy wolności przyszedł czas…” –
II miejsce – Radłów 2003 r.
▪ Regionalny Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych i Gimnazjów – laureat
zespół instrumentalny – Tarnów 2004 r.
▪ Regionalny Konkurs Kolęd i Pastorałek – I miejsce dla zespołu wokalno-instrumentalnego –
Żabno 2005 r.
▪ Regionalny Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych i Gimnazjów – laureat
zespół instrumentalny – Tarnów 2005 r.
▪ Międzygimnazjalna Corrida Ortograficzno - Językowa
Anna Gibała, Szymon Filarski, Franciszek Szterleja - I miejsce – 2006/2007 r.
Anna Gibała, Szymon Filarski, Franciszek Szterleja - I miejsce – 2007/2008 r.
▪ Powiatowy Konkurs Recytatorski
Anna Plebanek – wyróżnienie – 2005/2006 r.
▪ Międzygminny Konkurs Recytatorski
Anna Plebanek, Szymon Such – I miejsce – 2006/2007 r.
▪ Międzygminny Konkurs Recytatorski im. Tadeusza Nowaka
Mirela Kalawa – wyróżnienie – 2006/2007 r.



NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIA SZKOLNEGO KOŁA PTTK

I miejsce w VIII Edycji na "Najlepszy Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny" na szczeblu Oddziału PTTK – 12.10.2009r.

Jesienny Rajd Górski Szlakami Walk Batalionu „Barbara” Armii Krajowej – Jamna
I miejsce w konkursie wiedzy krajoznawczej – 2006 r.
I miejsce w konkursie wiedzy krajoznawczej – 2007 r.

Rajd Górski „Złoty Liść” – Wysowa
I miejsce w konkursie wiedzy turystyczno-krajoznawczej – 2005 r.
I miejsce w konkursie wiedzy turystyczno-krajoznawczej – 2007 r.

Małopolski Złaz Patriotyczno-Turystyczny Szlakami Legionistów „Łowczówek ”
I miejsce w konkursie wieńców nagrobnych „Żołnierska Pamięć” – 2004 r.
I miejsce w konkursie wieńców nagrobnych „Żołnierska Pamięć” – 2005 r.
II miejsce w konkursie wieńców nagrobnych „Żołnierska Pamięć” – 2006 r.
II miejsce w konkursie wieńców nagrobnych „Żołnierska Pamięć” – 2008 r.
III miejsce w konkursie wieńców nagrobnych "Żołnierska Pamięć" - 2009
II miejsce w konkursie wieńców nagrobnych „Żołnierska Pamięć” – 2010
I miejsce w Plebiscycie Publiczności na najładniejszy wieniec „Żołnierska Pamięć” – 2010

Konkurs recytatorski pod nazwą „Spotkanie z poezją górską” – Tarnów
I miejsce, Szymon Such – 2005 r.
I miejsce, Ilona Kędzior – 2009 r.
II miejsce, Ilona Kędzior - 2010

Konkurs plastyczny „Przyroda wokół nas”
II miejsce w konkursie na najlepszą pracę plastyczną – 2003 r.

Konkurs Wiedzy Historycznej „Od Oleandrów do Łowczówka”
III miejsce - Justyna Jaje, Maria Madej, Małgorzata Madej – 2008 r.

Wiosenny Złaz Powitanie Wiosny „Marzanna”
II miejsce w konkursie na najładniejszą Marzannę – 2003 r.
I miejsce w konkursie na najładniejszą Marzannę – 2005 r.
II miejsce w konkursie na najładniejszą Marzannę – 2006 r.
I miejsce w konkursie na najładniejszą Marzannę – 2008 r.
I miejsce w konkursie na najładniejszą Marzannę – 2009 r.
I miejsce w konkursie na najładniejszą Marzannę -2010
III miejsce w konkursie na najładniejszą Marzannę -2011

Zlot Miejscami Pamięci Narodowej po Tarnowie i okolicy
II miejsce w konkursie wiedzy o Miejscach Pamięci Narodowej w Tarnowie i okolicy –
2005 r.
I miejsce w konkursie wiedzy o Miejscach Pamięci Narodowej w Tarnowie i okolicy –
2006 r.

Złaz im. I.J. Paderewskiego – Kąśna Dolna
II miejsce w konkursie wiedzy o Ignacym J. Paderewskim – 2006



NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIA SZKOLNEGO KOŁA PCK


• Wyróżnienie dla SK PCK za całokształt działalności na rzecz promowania humanitarnych
idei czerwonokrzyskich – Tarnów 2001 r.
• Podziękowanie dla SK PCK za całokształt działalności na rzecz promowania humanitarnych
idei czerwonokrzyskich – Tarnów 2002 r.
• Podziękowanie dla SK PCK za całokształt działalności na rzecz promowania humanitarnych
idei czerwonokrzyskich – Tarnów 2003 r.
• Wyróżnienie dla SK PCK za najlepiej działające koło w powiecie tarnowskim – 2003 r.
• Wyróżnienie dla SK PCK za najlepiej działające koło w powiecie tarnowskim – 2004 r.
• I miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym „Czy nie warto
pomóc Ziemi?” dla Damiana Kurzawskiego – Tarnów 2004 r.
• Podziękowanie za udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy – 2005 r.
• I miejsce w rejonowym etapie konkursu na najlepsze koło PCK – 2006 r.
• Wyróżnienie w Turnieju Kół PCK Powiatu Tarnowskiego – 2006 r.
• Międzypowiatowy Konkurs Ekologiczny „Spełnione marzenia” – Radłów 2007 r.
I miejsce w kategorii test ekologiczny – Magdalena Pochroń
I miejsce w kategorii prezentacja multimedialna – Mirosław Kozioł, Sebastian Marcisz
• Wyróżnienie w Turnieju Kół PCK Powiatu Tarnowskiego – 2007 r.
• Wyróżnienie za scenariusz etiudy teatralnej w Małopolskim Konkursie Profilaktycznym
„Moja młodość bez papierosa” dla Aleksandry Podrazy, Bartłomieja Urbanka – 2007 r.
• Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Młodzieżowa ulotka
antynikotynowa” dla Aleksandry Podrazy, Łukasza Musiała – Kraków 2008 r.
• IV miejsce w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu
Życia PCK dla Macieja Urbanka – Tarnów 2009 r.

Adres
Zespół Szkół w Radłowie
ul. Szkolna 1
33-130 Radłów

Gimnazjum
tel. 14 6782797
gimnazjum.radlow@op.pl

Szkoła Podstawowa
tel. 146782060
spradlow@op.pl

Przedszkole
tel. 146782242
przedszkoleradlow@onet.pl
Projekty realizowane w szkole
Wymiana międzynarodowa
Szkoła promująca zdrowie
Edukacja regionalna
Śladami przeszłości
Trzymaj formę
Mieć wyobraźnię miłosierdzia
Małopolska moje miejsce na ziemi
Zachować dla przyszłych pokoleń
Etnolog-Zaloguj się na Ludowo
Radłów - cztery pory roku
DiAMEnT
Pierwsze Uczniowskie Doświadczenia
EkoSport z Radłowa
Mleko z klasą
Owoce w szkole
Jeżdżę z głową
Potrafię Więcej
Z ekologią na Ty
Odblaskowa szkoła
Fauna Radłowa
Już pływam
Kulthurra
National Geographic - Odkrywca
Szkoła w Ruchu
Gwiazdka dla Afryki
Lepsza Szkoła
Małopolska moje miejsce na ziemi SP
Nie pal przy mnie
No promil-no problem
Czytam bo lubię
Tydzień dobrego chleba
Śniadanie daje moc
Wszystkie kolory świata
Młody Obywatel
Listy do Ziemi
Na gruzach wspomnień
Cztery pory roku
Mały Mistrz
Planeta Energii
Książki naszych marzeń
Szafranowe dzieci
Sztuka w terenie
Marzycielska poczta
Pokochaj ciszę
Muzyczna audycja
Zdyscyplinowana klasa
Losowa Fotka


Pożegnanie klas 3
Wygenerowano w sekund: 0.03 2,643,946 unikalne wizyty