Września 20 2020 17:00:18
Podziękowanie za zbiórkę nakrętek

Piękno przyrody
Uczennica kl. 4B w ramach lekcji przyrody przesłała zdjęcia "Piękno przyrody". Dziękuję za zainteresowanie i zaangażowanie.

Dzień Dziecka
Kochani, z okazji Waszego święta, życzymy Wam uśmiechu na co dzień, a przede wszystkim szybkiego powrotu do szkoły.
A tu… czeka na Was miła niespodzianka: nowe stroje sportowe dla dziewcząt i chłopców. W takich strojach wypada tylko wygrywać.
Gorąco dziękujemy Sponsorom za ten szlachetny gest.

Zarządzenie nr 17

Zarządzenie nr 17.2020 Dyrektora Zespołu Szkół w Radłowie z 19 maja 2020 r. w sprawie czasowego zawieszenia zajęć w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 r. w Radłowie w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Konkurs przyrodniczy pt. "Bliżej przyrody".
Uczniowie kl II a wzięli udział w konkursie przyrodniczym pt.,, Bliżej przyrody.” Zaprezentowali swoje zdjęcia za pomocą komunikatora- messenger. Stworzyli piękną galerię przyrody. Wszyscy zostali zwycięzcami, jednak Ania Babło zdobyła najwięcej głosów. Oto kilka prac: Anna Babło, Gabriela Roman, Daria Migała, Adrianna Świerczek.
I. Wierzbicka.

PROPOZYCJA DLA DUŻYCH I MAŁYCH
Kochani, ucząc się zdalnie z wykorzystaniem nowych technologii nie tylko pogłębiacie swoją wiedzę z różnych przedmiotów, ale doskonalicie także swoje umiejętności z zakresu informatyki, które obecnie są nieocenione.
Wiedzę tę wykorzystują również medycy, pracując na pierwszej linii frontu i zmagając się z olbrzymim zagrożeniem, aby ratować nasze życie i życie naszych bliskich. Chcąc podziękować im za trud i codzienne poświęcenie Zespół Szkół w Radłowie organizuje społeczną akcję wsparcia służb medycznych dobrym słowem poprzez zaprojektowanie kartki z podziękowaniami. Dlatego prosimy chętnych uczniów o wykonanie kartki wraz z życzeniami z wykorzystaniem poznanych na lekcji informatyki programów graficznych i edytorów tekstu. Pocztówka zostanie wydrukowana przez szkołę i przesłana do szpitali jednoimiennych walczących z koronawirusem.

Akceptujemy także kartki wykonane tradycyjnymi technikami (farby, kredki, wyklejanki…)

Zaprojektowaną kartę z podziękowaniami należy podpisać i przesłać jej skan lub zdjęcie nauczycielowi informatyki zsradlow@gmail.com

DO UDZIAŁU W AKCJI ZAPRASZAMY UCZNIÓW I PRZEDSZKOLAKI!

Zaangażowanie uczniów zostanie nagrodzone oceną celująca z informatyki.
Czekam na odpowiedź.

MAŁOPOLSKI KONKURS BIOLOGICZNY

Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Tarnowie
Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele

W związku z przedłużającymi się ograniczeniami wynikającymi z trwającego w naszym kraju stanu epidemii zapraszamy Nauczycieli i Rodziców dzieci do kontaktu telefonicznego (tel. 014 627-27-07) w godz. 8.00-12.00 od poniedziałku do piątku lub drogą elektroniczną (adresy e-mail pracowników zamieszczone są na stronie głównej Poradni -www.pppptarnow.pl).
Służymy zarówno Państwu, jak i Rodzicom gotowością do współpracy.

Dyrektor, Pracownicy Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Tarnowie
ul. Krzyska 17 A
Zbiórka żołędzi i kasztanów.

Ciekawe pomysły uczniów

Pieniądze, które uzyskali ze sprzedaży tych produktów przeznaczyli na zakupienie do szkoły trzech długopisów 3D.

W trakcie zajęć z Panią Teresą Padło uczniowie wykorzystują długopisy 3D i wykonują niezwykłe trójwymiarowe prace.
"Kapelusz Pani Wiosny"
To kolejny konkurs dla dzieci zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. W ramach konkursu każda klasa miała wykonać jeden kapelusz i wybrać ucznia, który zaprezentuje go w trakcie pokazu z okazji Dnia Ziemi. Mamy nadzieję, że po powrocie do szkoły uczniowie będą mogli je zaprezentować.

Pożegnanie klas VI 2015r.