Szkoła
Nasi patroni
Przedszkole
Misja szkoły
Certyfikaty
Nauczyciele
Rada Rodziców
Samorządy Uczniowskie
Hymn szkoły podstawowej
Absolwenci Gimnazjum
Statut
Podręczniki
Pedagog Szkolny
Logopeda
Biblioteka
Świetlica
Kółka i zajęcia dodatkowe
Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej
Konkursy i osiągnięcia gimnazjalistów
Uroczystości i imprezy szkolne
Plan lekcji
Galeria zdjęć
Rekrutacja
Organizacje szkolne
Chórek szkolny
Gazetka szkolna Spinacz
Koło teatralne
Klub Historyczny im. Armii Krajowiej
Klub Europejski
Klub Socratesa
Klub Młodych Pasjonatów Książki
Orkiestra
ORLIK
Radiowęzeł
Spółdzielnia Uczniowska Grosik
Spółdzielnia Uczniowska Ciuchcia
SKO
Szkolne koło Caritas
Szkolne koło Caritas-szkoła podstawowa
Szkolne koło PCK
Szkolne koło PTTK
Zajęcia na pływalni
Zajęcia sportowe
Zajęcia sportowe-szkoła podstawowa
Zespół Regionalny
Zajęcia dziewiarskie
Powitanie

Oficjalna strona Zespołu Szkół w Radłowie

Konkurs Informatyczny

Bartosz Nowak uczeń klasy 5b przeszedł do powiatowego etapu Małopolskiego Konkursu Informatycznego Baltie 2015
Żołnierska Pieśń

 Dnia 20. 11. 2014r. zespół wokalno – instrumentalny naszego gimnazjum uczestniczył w Przeglądzie Pieśni Żołnierskiej z okresu I i II wojny światowej, który odbył się w Szynwałdzie.

Patronat honorowy nad konkursem objęli:

-  płk Zdzisław Baszak – Prezes Honorowy Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej w Tarnowie,

-  Barbara Wiatr – przedstawicielka Tarnowskich Rodzin Legionistów Józefa Piłsudskiego,

-  Starosta Tarnowski,

-  Wójt Gminy Skrzyszów.

W przeglądzie wzięło udział ponad stu młodych wykonawców z kilkunastu szkół, prezentując bardzo wysoki poziom. Zespół przygotowany przez nauczyciela muzyki Mirosława Patulskiego zajął zaszczytne II miejsce.

Aquafresh

PODZIĘKOWANIA DLA PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W RADŁOWIE OD AKADEMII AQUAFRESH
Dzieci z naszego przedszkola w roku szkolnym 2014/2015 uczestniczą w Ogólnopolskim Programie Edukacji Zdrowotnej Dla Przedszkolaków „Akademia Aquafresh”, który koncentruje się na profilaktyce stomatologicznej. 30.09.2014r. przedszkolaki biorące udział w tym programie ustanowiły Rekord Guinnesa w największej liczbie osób myjących zęby w jednym czasie. Od godziny 12.00 przez 2 minuty 313 328 dzieci szczotkowało ząbki i dzięki temu ustanowiły nowy rekord. Gratulujemy naszym przedszkolakom z oddziału III, IV i V!
Akademia Aquafresh przesłała nam pakiety materiałów edukacyjnych, dzięki którym realizowane są zajęcia edukacyjne, w których bohaterowie programu – Pastus i Barney- uczą dzieci, jak prawidłowo dbać o ząbki oraz jak walczyć z niedobrym Robaczkiem Próchniaczkiem.
"Święto Marchewki"

18 listopda w naszym przedszkolu odbyło się „Święto Marchewki”, zorganizowane przez p. M. Mękarską i p. R. Patulską. Hasłem marchewkowej imprezy było: „Jem marchewkę na surowo, bo to smacznie, bo to zdrowo!”
W tym dniu w ubiorach przedszkolaków i pań dominował kolor pomarańczowy. Wszyscy bawiliśmy się, rozwiązywaliśmy zagadki, quizy, śpiewaliśmy piosenki i chrupaliśmy marchewki. Celem tej imprezy było wdrożenie zdrowych nawyków żywieniowych, zwrócenie uwagi na walory smakowe warzyw, a zwłaszcza marchewki, kształtowanie nawyków prozdrowotnych poprzez zabawę oraz sytuacje aktywizujące myślenie. Ten dzień był wyjątkowy, zdrowy, witaminowy, pomarańczowy i marchewkowy!
Konkurs - Zdrowy przedszkolak

19. 11. 2014 roku w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny „Zdrowy przedszkolak”, przygotowany przez p. M. Kosiarską i p. B. Oleksy. Celem konkursu było propagowanie zachowań prozdrowotnych wśród przedszkolaków. Dzieci z oddziałów III, IV i V wykonały barwne, ciekawe prace metodą collage’u. Oceny prac dokonała p. dyrektor, a nagrody (owoce i soki) otrzymali wszyscy uczestnicy. Konkurs pokazał doskonale, że już od najmłodszych lat warto uświadamiać dzieciom znaczenie troski o własne zdrowie poprzez ruch, higienę i odpowiednie odżywianie. Dziękujemy wszystkim za tak aktywny udział!
Przyroda w oczach dziecka

Dnia 20.11.2014r. miało miejsce rozstrzygnięcie gminnego konkursu przyrodniczo-plastycznego zorganizowanego przez Publiczne Przedszkole w Woli Radłowskiej pod hasłem „Przyroda w oczach dziecka”. Reprezentanci przedszkoli z Niwki, Woli Radłowskiej oraz naszego przedszkola spędzili miło czas na wspólnych zabawach oraz smacznym poczęstunku. Wszyscy uczestnicy konkursu dostali piękne dyplomy, a praca Szymona Malika z oddziału II zyskała uznanie jury i zajął on III miejsce w kategorii wiekowej 3-4 lata. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Certyfikat „Szkoły Promującej Zdrowie” dla Zespołu Szkół w Radłowie

17 listopada 2014 r. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie odbyła się XVII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Tytoń albo Zdrowie”, w której wziął udział m.in. wybitny specjalista w zakresie zdrowia publicznego prof. Witold Zatoński. Konferencja została zorganizowana przez Małopolskie Kuratorium Oświaty we współpracy z Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej -Curie w Warszawie , Szpitalem Wojewódzkim im. Św. Łukasza w Tarnowie oraz z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Tarnowie. W jej trakcie 30 placówkom oświatowym z Małopolski zostały wręczone certyfikaty przynależności do Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Wśród wyróżnionych znalazł się Zespół Szkół w Radłowie. Jest to już drugi certyfikat dla radłowskiego gimnazjum; pierwszy szkoła otrzymała w 2004 r. Te dokumenty są oficjalnym potwierdzeniem wysokiej jakości działań w zakresie promocji zdrowia i zdrowego stylu życia podejmowanych w szkole podstawowej i gimnazjum w Radłowie.
Zebranie z rodzicami
Zebranie z rodzicami 20.11.2014r.

szkoła podstawowa 16:30

gimnazjum 17:30
Mali Radłowianie

Dyrekcja Zespołu Szkół w Radłowie zaprasza na występ Zespołu ludowego „Mali Radłowienie”, który odbędzie się 20 11.2014 o godzinie 16:30 w sali gimnstycznej szkoły podstawowej.
Spektakl Cenne rady

17.11.2014 w szkole podstawowej odbył się spektakl pt: „Cenne rady”. Przestawienie teatru lalek „Bajka” uczy dzieci jak unikać zagrożeń w różnych sytuacjach życiowych, aby uchronić swoje życie i zdrowie.
Przyjaciel pies

Dnia 14.11.2014 r. zawitali do nas niecodzienni goście. Sympatyczny piesek rasy border collie, razem ze swoją opiekunką, zademonstrowali zgromadzonym na sali gimnastycznej przedszkolakom swoje umiejętności. Dzieci z zachwytem obserwowały popisy posłusznej Iwy. Sympatyczna Iwa pokazała nam wspaniałe sztuczki, które spotkały się z ogromnym entuzjazmem najmłodszych-biegała za krążkami, wykonywała komendy typu : „Leż”, „turlaj się”. Posłuszny i grzeczny piesek od razu reagował na polecenia opiekuna. Najwięcej radości sprawiała dzieciom możliwość pogłaskania Iwy, przytulenia jej. Mamy nadzieję, że jeszcze się z nią spotkamy. Dzięki temu spotkaniu zrozumieliśmy, że opieka nad zwierzęciem to odpowiedzialne i trudne zadanie.
Adres
Zespół Szkół w Radłowie
ul. Szkolna 1
33-130 Radłów
tel. 14 6782797
e-mail: gimnazjum.radlow@op.pl
spradlow@op.pl
przedszkoleradlow@onet.pl
Projekty realizowane w szkole
Wymiana międzynarodowa
Szkoła promująca zdrowie
Edukacja regionalna
Śladami przeszłości
Trzymaj formę
Mieć wyobraźnię miłosierdzia
Małopolska moje miejsce na ziemi
Zachować dla przyszłych pokoleń
Etnolog-Zaloguj się na Ludowo
Radłów - cztery pory roku
DiAMEnT
Pierwsze Uczniowskie Doświadczenia
EkoSport z Radłowa
Mleko z klasą
Owoce w szkole
Jeżdżę z głową
Potrafię Więcej
Z ekologią na Ty
Odblaskowa szkoła
Fauna Radłowa
Już pływam
Kulthurra
National Geographic - Odkrywca
Szkoła w Ruchu
Gwiazdka dla Afryki
Lepsza Szkoła
Małopolska moje miejsce na ziemi SP
Nie pal przy mnie
No promil-no problem
Czytam bo lubię
Tydzień dobrego chleba
Śniadanie daje moc
Wszystkie kolory świata
Losowa Fotka


Dzień Matki