Szkoła
Nasi patroni
Przedszkole
Misja szkoły
Certyfikaty
Nauczyciele
Rada Rodziców
Samorządy Uczniowskie
Hymn szkoły podstawowej
Absolwenci Gimnazjum
Statut
Podręczniki
Pedagog Szkolny
Logopeda
Biblioteka
Świetlica
Kółka i zajęcia dodatkowe
Osiągnięcia uczniów szkoły podstawowej
Konkursy i osiągnięcia gimnazjalistów
Uroczystości i imprezy szkolne
Plan lekcji
Galeria zdjęć
Rekrutacja
Organizacje szkolne
Chórek szkolny
Gazetka szkolna Spinacz
Koło teatralne
Klub Historyczny im. Armii Krajowiej
Klub Europejski
Klub Socratesa
Klub Młodych Pasjonatów Książki
Orkiestra
ORLIK
Radiowęzeł
Spółdzielnia Uczniowska Grosik
Spółdzielnia Uczniowska Ciuchcia
SKO
Szkolne koło Caritas
Szkolne koło Caritas-szkoła podstawowa
Szkolne koło PCK
Szkolne koło PTTK
Zajęcia na pływalni
Zajęcia sportowe
Zajęcia sportowe-szkoła podstawowa
Zespół Regionalny
Zajęcia dziewiarskie
Powitanie

Oficjalna strona Zespołu Szkół w Radłowie

Certyfikat „Szkoły Promującej Zdrowie” dla Zespołu Szkół w Radłowie

17 listopada 2014 r. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie odbyła się XVII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Tytoń albo Zdrowie”, w której wziął udział m.in. wybitny specjalista w zakresie zdrowia publicznego prof. Witold Zatoński. Konferencja została zorganizowana przez Małopolskie Kuratorium Oświaty we współpracy z Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej -Curie w Warszawie , Szpitalem Wojewódzkim im. Św. Łukasza w Tarnowie oraz z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Tarnowie. W jej trakcie 30 placówkom oświatowym z Małopolski zostały wręczone certyfikaty przynależności do Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Wśród wyróżnionych znalazł się Zespół Szkół w Radłowie. Jest to już drugi certyfikat dla radłowskiego gimnazjum; pierwszy szkoła otrzymała w 2004 r. Te dokumenty są oficjalnym potwierdzeniem wysokiej jakości działań w zakresie promocji zdrowia i zdrowego stylu życia podejmowanych w szkole podstawowej i gimnazjum w Radłowie.
Zebranie z rodzicami
Zebranie z rodzicami 20.11.2014r.

szkoła podstawowa 16:30

gimnazjum 17:30
Mali Radłowianie

Dyrekcja Zespołu Szkół w Radłowie zaprasza na występ Zespołu ludowego „Mali Radłowienie”, który odbędzie się 20 11.2014 o godzinie 16:30 w sali gimnstycznej szkoły podstawowej.
Spektakl Cenne rady

17.11.2014 w szkole podstawowej odbył się spektakl pt: „Cenne rady”. Przestawienie teatru lalek „Bajka” uczy dzieci jak unikać zagrożeń w różnych sytuacjach życiowych, aby uchronić swoje życie i zdrowie.
Przyjaciel pies

Dnia 14.11.2014 r. zawitali do nas niecodzienni goście. Sympatyczny piesek rasy border collie, razem ze swoją opiekunką, zademonstrowali zgromadzonym na sali gimnastycznej przedszkolakom swoje umiejętności. Dzieci z zachwytem obserwowały popisy posłusznej Iwy. Sympatyczna Iwa pokazała nam wspaniałe sztuczki, które spotkały się z ogromnym entuzjazmem najmłodszych-biegała za krążkami, wykonywała komendy typu : „Leż”, „turlaj się”. Posłuszny i grzeczny piesek od razu reagował na polecenia opiekuna. Najwięcej radości sprawiała dzieciom możliwość pogłaskania Iwy, przytulenia jej. Mamy nadzieję, że jeszcze się z nią spotkamy. Dzięki temu spotkaniu zrozumieliśmy, że opieka nad zwierzęciem to odpowiedzialne i trudne zadanie.
W ośrodku zdrowia

Dnia 13.11.2014 r. „starszaki” odwiedziły gabinet stomatologiczny, gabinet zabiegowy oraz gabinet pani doktor Marty Kaczówki. Dzieci zapoznały się z pracą lekarza pediatry, stomatologa oraz pielęgniarek. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały zdrowe smakołyki i podziękowały pani doktor za zaproszenie.
„Alicja w zaczarowanej krainie”

Dnia 12.11.2014 roku przedszkolaki z oddziałów: II, III, IV i V wzięły udział w wyjeździe do Dąbrowy Tarnowskiej na spektakl „Alicja w zaczarowanej krainie” w wykonaniu Zespołu Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Dzięki fascynującej scenografii, grze świateł, barwnym kostiumom, wesołej muzyce oraz humorystycznym dialogomnaleźliśmy się w zaczarowanym świecie wyobraźni i magii. Dzieci z wielkim zainteresowaniem obserwowały niesamowite przygody Alicji, a po skończonym spektaklu nagrodziły aktorów gromkimi brawami. Do przedszkola wracaliśmy pełni wrażeń i w świetnych nastrojach.
Święto Niepodległości

12 listopada w Zespole Szkół w Radłowie odbyły się uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. Społeczność szkolna wraz z zaproszonymi gośćmi obejrzała program artystyczny poświęcony Błogosławionej Karolinie przygotowany pod kierunkiem nauczycieli języka polskiego Danuty Sygnarowicz i Doroty Stono. Następnie odbył się etap finałowy III edycji Gminnego Konkursu Historycznego „I wojna światowa na Ziemi Radłowskiej”. W konkursie wzięli udział uczniowie z 4 szkół podstawowych: z Biskupic Radłowskich, Woli Radłowskiej, Zabawy i Radłowa oraz z 3 gimnazjów: z Woli Radłowskiej, Zabawy i Radłowa. Zebrani byli pod wrażeniem rzetelnej wiedzy zwycięzców części pisemnej, którzy na forum szkoły udzielali odpowiedzi na pytania ustne.
Nagrody rzeczowe i dyplomy wręczył zwycięzcom Burmistrz Radłowa Zbigniew Mączka.

Ostateczne wyniki konkursu:
szkoły podstawowe:
I miejsce – Anna Karnas z Biskupic Radłowskich,
II miejsce – Jakub Trela z Radłowa,
III miejsce – Dominik Radamski z Radłowa.
gimnazja:
I miejsce – Justyna Gołas z Zabawy,
II miejsce – Michał Nowak z Zabawy,
III miejsce – Małgorzata Janicka z Radłowa.
W uroczystości wzięli udział: Ks. Proboszcz Janusz Maziarka, Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Kapera, Radni Rady Miejskiej - Jan Rudziński, Jan Kordela i Paweł Jachimek, Kierownik Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli Gminy Radłów Konrad Rudziński oraz kpt. Zbigniew Babiuch z Tarnowskiego Oddziału Związku Żołnierzy Wojska Polskiego.
Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Radłowie włączyli się także w inne przedsięwzięcia patriotyczne, których celem było uczczenie 100 rocznicy wybuchu Wielkiej Wojny:
- licznie uczestniczyli w rocznicowych obchodach w Radłowie 11 listopada,
- brali udział w XXVI Małopolskim Złazie Patriotyczno – Turystycznym „Szlakami Legionów” do Łowczówka,
- zespół wokalno – muzyczny zajął I miejsce w X Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej „Legiony to żołnierska nuta” w Pleśnej,
- uczniowie gimnazjum zajęli IV miejsce w X Konkursie Wiedzy Historycznej „Od Oleandrów do Łowczówka” w Tuchowie.

Marek Urbanek
dyr. ZS w Radłowie
Dyplom
Nie pal
"Znajdź właściwe rozwiązanie
Adres
Zespół Szkół w Radłowie
ul. Szkolna 1
33-130 Radłów
tel. 14 6782797
e-mail: gimnazjum.radlow@op.pl
spradlow@op.pl
przedszkoleradlow@onet.pl
Projekty realizowane w szkole
Wymiana międzynarodowa
Szkoła promująca zdrowie
Edukacja regionalna
Śladami przeszłości
Trzymaj formę
Mieć wyobraźnię miłosierdzia
Małopolska moje miejsce na ziemi
Zachować dla przyszłych pokoleń
Etnolog-Zaloguj się na Ludowo
Radłów - cztery pory roku
DiAMEnT
Pierwsze Uczniowskie Doświadczenia
EkoSport z Radłowa
Mleko z klasą
Owoce w szkole
Jeżdżę z głową
Potrafię Więcej
Z ekologią na Ty
Odblaskowa szkoła
Fauna Radłowa
Już pływam
Kulthurra
National Geographic - Odkrywca
Szkoła w Ruchu
Gwiazdka dla Afryki
Lepsza Szkoła
Małopolska moje miejsce na ziemi SP
Nie pal przy mnie
No promil-no problem
Czytam bo lubię
Tydzień dobrego chleba
Śniadanie daje moc
Wszystkie kolory świata
Losowa Fotka


Zakończenie roku szkolnego 2012/2013